You are now viewing a blog post of ClearEX. Click to view the complete blog

Luckbox uz bahamam PCA ME


7 years ago in category PCA2011  
Like
11
Tags: freeroll and pca2011   Viewed 3376 times.
Kā jau zemāk bildē var redzēt, piedalījās 14k+ cilveki, un es šo turnīru biju domājis vnk palaist fonā paralēli bakalaura darba rakstīšanai. Tomēr jau pašā sākumā sanāca 3x up un pēc tam, pateicoties fantastiskai ne turbo struktuurai, izdevaas mierīgi, gaidot labis kārtis, tikt pie PCA ME package.
Par veiksmi - tā kā turnīra pirmajās minūtēs izdevās trīskāršoties ar AA vs Ax un Kx, tā arī nenācās riskēt un pušot ar sūdi*m vai taisīt miracle izglābšanos ar bad beat palīdzību. Protams, sanāca piekālot shortsteku all inus ar sliktākām rokām nekā viņiem, taču tur es tikai vienu reizi no bad biitoju. Zīmīgi, ka esot 12 cilvēku sastāvā, zaudēju 2 reiz flipus pret šortiem.
Divas svarīgākās izspēles:
Esot shortam ar 15bb, iepushoju no CO ar 55, uz BB AQ piesauca mani un kautgan riverā izleca A, tomeer man bija jau flush (roka notika kad speele atlikushi bija vien 135 speeleetaaji).
Kad atlikuši bija 88 speeletaaji, chalis iepushoja 200k , es ar 650k steku un efektīviem 40BB KK arii gāju all in, un man , sākumā par nepatiku, arī tobrīdējais turnīra chiplīders insta iegāja all in – nodomāju, f***, dūži....
Tomēr nē, šim QQ un es jau kļūstu par chiplīdu ar 1mill 600k čipiem
Tālāk mazliet neveicās ar kārtīm – visu laiku ienāca Aksuited, bet misoju katru flopu (ja kāds bija piekālojis manu preflop reizu), tapēc nokritos uz 1mill. Tā man tas steks turējās, un tad es izdomāju, ka nu šajā samazinātajā fieldā cilvēki vairs nav pilnīgi dunduki un tapeec pāris moove var uztaisiit – šajā gadījumā resteal, lai paceltu savu steku. Vēl Turpinājumā veiksmīgi gandrīz dubultojos ar QQ vs 22... chalis paarlika manu utg reizu all in no BB.
Turpinaajumaa viss bija mieriigi – vidēji 1.5 reizes orbītā nozagu blindus un ļoti lēnām audzēju steku.
Vēl viena zīmīga Izspēle – kad kārtējo reizi no CO uzreizoju (ar 33) viltiigs un labs spēlētējs tikai piekāloja uz SB. Flops bija Q82dd. Ops nočekoja, un es izdomāju, ka pret labu un arī agresīvu spēlētāju labāk ir nočekot atpakaļ. Turn 3 (un ne kāravs) BINGO opss beto potu, es neminstinājoties all in, uz ko ops call ar AA. River blank un es jau atkal čiplīds ar 6mill steku pie 12 left (atgādinu pirmie 10 tiek pie PCA ME package - tātad neoficiāls bubble). Zogu un zogu līdz piekāloju šortu push ar 10BB no CO ar A9 esot uz D poziicijas – diemžēl opam JJ un noturas. Atkal sūti un gruuti audzeeju atpakāl uz 6 mill – opas push 2mill (15bb) es caall ar 99 opam AJ un river J, nokriitu uz 4 mill (kas ir 4. Vieta). Un tad nākjamjā rokā pie otra gald kkā izkrita 2 spēlētāji un BINGO, esam uzvarējuši. 
Pēc tam daudzi gāja all in, bet es , lai dabuutu foršāku bildi nolēmui pacietīgi pagaidīt un uzvarēt tīri skata pēc, kas arī ļoti viegli izdevās!
Ja godīgi joprojām nespēju noticēt, ka no freerola esmu laimējis 15k$ vērtu package.

Labi, drausmiigi naak miegs, iešu nosnausties pirms Latvijas Čempja satelīta iekš triobeta.

Paldies par uzmanīnbu un Have Fub at poker table! 

PS sorry, ja ir gramtikas kļūdas, vnk nāk miegs
PPS Liels paldies draugam un donkr biedram Bomissan, kurš bija aizdevis savu laptopu ar ko pats bija izcīnijis pirmās lielās uzvaras pokerā.
Like
11
Comments (22)
Paaaaaaaaldies! balvā 1k + biļete + viesnīca
7 years ago
tad sanāk dabūji 1k $ plus biļlete ?
7 years ago
Veiksmi. Nes godam valsts vārdu.
7 years ago
apsveicu tevi,es ceru ka tu brauksi,vai ne?Es ari 7dien pa dienu tiku 10nieka.Braucam kopa,piezvani man 29955548,vai ari caur epastu rayen26@inbox.lv Kopa jautrak,parejiem veiksmi atlikusajos meginajumos tikt pie PCA package.
7 years ago
Gratzzz!! Es ceru,ka tiekamies tur! Mēs ar gribam vēlreiz uz Bahamām
7 years ago
Paldies visiem vēlreiz, un @ceems, jā, man tajā satelītā diezgan gāja pie sirds all-inus likt..

Īpaši paldies Loks par atgādinājumu par vīzām n`stuff
7 years ago
Apsveicu. Tagad jauno pasi , iespējams vajadzēs piereģistrēties ESTA, noskaidro kas šobrīd notiek ar Bahamu vīzām, un jāiepērk biļetes. GL Paradīzes salā
7 years ago
Apsveicu!!! GL Bahamaas
7 years ago
Tad jau pēc 2 gadiem Latvijas čempions būsi .Dager ari bija bahamās.
7 years ago
Tas bij tas PS svetku turnirs ? Tas bij tas, ko man skita nav verts splet ? )))) Lielais apsveiciens. Vakar triobeta pi egalda viens loti elojas, kas spele jau 2. dienu un lika alnjus.... Tas bij tu, kas tik bedigu seju speleja ? )
7 years ago
Apsveicu! ;)
7 years ago
Apsveicams sniegums!Veiksmi Bahamas...... ;)
7 years ago
Paldies Padies

@communista_ visu var sarunaat ;)
7 years ago
Apsveicu ko vēl var pateikt), cerams atbrauks ar lielu naudu atpakaļ.
7 years ago
A-FI-GETj freerollists
7 years ago
Congrats Bahamaas nointerveeshu, ja atljausi, pro tams
7 years ago
par laptopu PM lieotājam Bomissan
7 years ago
SICK BRAG!!!!! es arī gribu to laptopu.
7 years ago
Nice. apsveicu.
7 years ago
laptopu ar ko pats bija izcīnijis pirmās lielās uzvaras pokerā.

pa cik pārdod šo laptopu?
7 years ago
Komentēt Luckbox uz bahamam PCA ME
7 years ago
neredzu iespeeju te uplodot bildi, tapeec izpaliks pagaidaam..
7 years ago

3025.8309