SVARBU !!!

Started by foregner   |  3333 Views
   Show
Reg: 10/09/2008
foregner 9 years ago
Laba diena, gerbiami forumo dalyviai. Turiu jums pranešti gana blogas naujienas. Skandinavijos šeimininkai nutare, kad donkr.lt per mažas aktyvumas. Todel jie sustabdo svetaines donkr.lt finansavima. Taip kad mus nutare jie išknisti Svarbiausia, kad tai aš sužinojau tiktai vakar vakare. Taip kad šios svetaines likimas kolkas neaiškus.
Na o dabar truputi geresne naujiena - MANAU ARTIMIAUSIU LAIKU BUS POKERIO SVETAINE LIETUVOS POKERIO GERBEJAMS Kolkas vyksta svetaines apiforminimo, bei tehnikiniu galimybiu testavimas. Galu gale jeigu nenori mūsu, tai mes patys galime padaryti vieta, kur susitikti ir ka nors gero rasti Lietuvos pokeristams. Kolkas tiek naujienu. Apie tolimesnius planus ir rezultatus, jus informuosiu.
P.s. domenas donkr.lt ir donkr.lv nepriklauso norvegams
Like
Edited 9 years ago
«xxx»
SVARBU !!!
Laba diena, gerbiami forumo dalyviai. Turiu jums pranešti gana blogas naujienas. Skandinavijos šeimininkai nutare, kad donkr.lt per mažas aktyvumas. Todel jie sustabdo svetaines donkr.lt finansavima. Taip kad mus nutare jie išknisti :) Svarbiausia, kad tai aš sužinojau tiktai vakar vakare. Taip kad šios svetaines likimas kolkas neaiškus.
Na o dabar truputi geresne naujiena - MANAU ARTIMIAUSIU LAIKU BUS POKERIO SVETAINE LIETUVOS POKERIO GERBEJAMS :) Kolkas vyksta svetaines apiforminimo, bei tehnikiniu galimybiu testavimas. Galu gale jeigu nenori mūsu, tai mes patys galime padaryti vieta, kur susitikti ir ka nors gero rasti Lietuvos pokeristams. Kolkas tiek naujienu. Apie tolimesnius planus ir rezultatus, jus informuosiu.
P.s. domenas donkr.lt ir donkr.lv nepriklauso norvegams :)
foregner
Reg: 10/09/2008
foregner 9 years ago
Taigi kaip matot norvegai sustabde donkr.lt, gyvenimas tesiasi ir aš esu pasiruošes ir toliau padeti Lietuvos pokeristams žengti pirmus ir netik pirmus žingsnius pokerio viršūniu link Esu randamas skype - foregner2006, e mail foregner@inbox.lv. Turite klausymu, problemu ?? ( labai jau norite koki nauja video), klauskite ir gal net pasiseks jums .
Sekmes.
Like
«xxx»
Re:SVARBU !!!
Taigi kaip matot norvegai sustabde donkr.lt, gyvenimas tesiasi ir aš esu pasiruošes ir toliau padeti Lietuvos pokeristams žengti pirmus ir netik pirmus žingsnius pokerio viršūniu link :) Esu randamas skype - foregner2006, e mail foregner@inbox.lv. Turite klausymu, problemu ?? ( labai jau norite koki nauja video), klauskite ir gal net pasiseks jums :). Sekmes.
foregner
   Show

614.153